Menu

Yritys, joka seisoo arvojensa takana

Yhteystiedot

Orkla Foods Finland Oy
PL 683
20361 Turku

Käyntiosoite:
Rydöntie 14 b, portti 2
Puhelin: 020 785 4000
Faksi: 020 785 4061

info.of@orkla.fi

Y-tunnus: 0203602-3

Muut toimipaikat

Turun tehdas
Rydöntie 14, portti 3
20360 Turku


Helsingin myyntikonttori
Plaza Business Park Tuike
Äyritie 22
01510 Vantaa

Vieralilijoiden sisäänkäynti Loisteen (Äyritie 20) kautta.

Pihalla on vieraspaikkoja ja niihin voi jättää auton kahden tunnin ajaksi pysäköintikiekon kanssa. Jos on tarvetta jättää auto koko päiväksi, niin Äyritien 20:n vastaanotosta voi hakea pysäköintilapun koko päivälle.

Verkkolaskutustiedot

Verkkolaskutustiedot
Verkkolaskuoperaattori: Tieto Oyj
Verkkolaskuosoite: TE003702036023
OVT-tunnus: 003702036023
Verkkolaskuoperaattorin välittäjätunnus: 003701011385

Ketjumyynti

Valtteri
Turtola

Ketjumyyntipäällikkö, SOK

020 785 4038
valtteri.turtola@orkla.fi

Kari
Kiviluoto

Ketjumyyntipäällikkö, Kesko

020 785 4194
kari.kiviluoto@orkla.fi

Reijo
Lammi

Ketjumyyntipäällikkö, muut ketjut

020 785 4028
reijo.lammi@orkla.fi

Pasi
Kuosmanen

Ketjumyyntipäällikkö, TUKO
Asiakkuusjohtaja, Foodservice

020 785 4095
pasi.kuosmanen@orkla.fi

Kenttämyynti

Antti
Mattila

Kenttämyyntipäällikkö

020 785 4163
antti.mattila@orkla.fi

Aluepäälliköt

Juha
Soininen

Helsinki

020 785 4043
juha.soininen@orkla.fi

Mirva
Takalo

Helsinki

020 785 4160
mirva.takalo@orkla.fi

Tanja
Sarén

Kotka

020 785 4191
tanja.saren@orkla.fi

Anitta
Laho

Pori, Rauma

020 785 4026
anitta.laho@orkla.fi

Matti
Virtanen

Turku

020 785 4148
matti.virtanen@orkla.fi

Timo
Välimäki

Tampere

020 785 4165
timo.valimaki@orkla.fi

Reijo
Riekko

Jyväskylä

020 785 4046
reijo.riekko@orkla.fi

Heikki
Penttinen

Kuopio

020 785 4051
heikki.penttinen@orkla.fi

Esa
Juusola

Oulu

020 785 4022
esa.juusola@orkla.fi

Juha
Kivilompolo

Rovaniemi (VK & Foodservice)

020 785 4161
juha.kivilompolo@orkla.fi

Foodservice

Sentomat- ja Dressomat-annostelijoiden ja niiden varaosien tilaukset:
Myyntipalvelu
020 785 4102
020 785 4103

Pasi
Kuosmanen

Asiakkuusjohtaja

020 785 4095
pasi.kuosmanen@orkla.fi

Jari
Hyvönen

Ketjumyyntipäällikkö

020 785 4020
jari.hyvonen@orkla.fi

Soile
Mäenpää

Ketjumyyntipäällikkö

020 785 4083
soile.maenpaa@orkla.fi

Viestintä

Emma
Vironmäki

Viestintä- ja vastuullisuuspäällikkö

020 785 4175
emma.vironmaki@orkla.fi

Ylös